Eredmények- 2020.09.05

Krigel Sportklub

A XII. Székelyföldi Lovas Ünnep keretében lebonyolított Székelyföldi regionális díjugrató bajnokság döntője után megszületett a végleges ranglista.

A helyezések a Benedekmezőn, Ákosfalván, Remetén, Sepsikőröspatakon és Gyergyszentmiklóson megszervezett fordulókon elért eredmények összeszámolása alapján vannak leközölve.

 

 

 

 

Díjugratás 110 cm

         Név                    Ló név                  Helyezés

1 Bajkó Kriszta       Mylady Zara                   I.

2 Benedek Sarolta     Charles                       II.

2 Bangyán Benjamin   Lucy                          II.

3 Szép Csenge         Sólyom                        III.

 

A 2020-as év Székelyföldi regionális díjugrató bajnokság bajnoka 110cm-n Bajkó Kriszta, Gyergyószentmiklós, Krigel Sportklub.

 

Díjugratás 100 cm

 

          Név                         Ló név                    Helyezés

1 Bíró Eszter                     Speró                           I.

2 Kalapács Gellért             Lionel                          II.

3 Bajcsi Anna               Atomik Hanny                  III.

 

A 2020-as év Székelyföldi regionális díjugrató bajnokság bajnoka 100cm-n Bíró Eszter Remetei Lovas klub.

 

Díjugratás 80 cm

 

Név                             Ló név                      Helyezés

1 Szász Evelin          Cassano                           I.

2 Deszke Janka         Huncut                             II.

3 Kádár Kriszta          Carlos                              III.

 

A 2020-as év Székelyföldi regionális díjugrató bajnokság bajnoka 80 cm-n Szász Evelin Csicser lovarda.

Gyergyószentmiklóson zajló döntő eredményei: 2020 szeptember 5.

 

Lovas ügyességi verseny 10 éven aluliaknak

Versenyző neve              Ló neve           Idő                   Helyezés

1 Száva Jázmin             Gyömbér         41,83                       I.

2 Pál Tímea                       Kati             47,08                       II.

3 Kacsó Hanna                Zafira            47,48                      III.

4 Soós Noémi                 Fatima           48,63                      IV.

5 Magyari Izabella         Kincsek            51,95                     V.

 

Lovas ügyességi verseny 10 éven felülieknek

 

Versenyző neve          Ló neve               Idő                       Helyezés

1 Pap Krisztina             Nóra                 40,93                           I.

2 Májer Zsanett            Imán                 42,65                          II.

3 Ungurean Beátrix      Imán                 42,78                         III.

4 Végh Anna                Amira                43,3                           IV.

5 Csibi Emese             Csillag               44,6                            V.

 

Díjugratás 70-80 cm

 

Versenyző neve            Ló neve            Idő                  Helyezés

1 Rúzsa Magor         Rakoncátlan       32,32                       I.

2 Deszke Janka           Huncut            33,72                       II.

3 Geréb Dorottya        Cassano          36,29                       III.

4 Keresztúri Nikolett    Bársony          37,24                       IV.

5 Németh Boróka          Mira              37,35                        V.

 

Díjugratás 90-100 cm

 

Versenyző neve               Ló neve             Idő                   Helyezés

1 Bíró Eszter                     Speró              34,35                       I.

2 Bajcsi Anna            Atomik Hanny         37,77                       II.

3 Kalapács Gellért           Lionel               38,59                       III.

4 Kertész Roland            Higany              42,10                       IV.

5 Majnár Gréta             Andelisz              42,55                        V.

 

 

 

Díjugratás 100-110 cm

 

Versenyző neve              Ló neve                Idő                  Helyezés

1 Bangyán Bejnamin        Lucy                  36,8                        I.

2 Bajkó Kriszta          Mylady Zara            37,54                       II.

3 Székely Kata Flóra    Bohókás              37,74                        III.

 

Az idén alapított Székelyföldi rönkhúzató bajnokság gyergyószentmiklósi fordulójának eredményei:

 

Kis kategória kettes fogat

1. Orosz László - Gyergyószentmiklós

2. Erdős Rómeó- Ditró

3. Csibi László - Ditró

 

Kis kategória egyes fogat

1 Csibi Gergely - Ditró

2 Csibi László - Ditró

3 Bege Zoltán - Remetei

 

Nagy kategória kettes fogat

1 Bege Árpád - Remete

2 Ivácson Attila - Remete

3 Szakács Sándor - Betfalva

 

Nagy kategória egyes fogat

1 Ivácson Attila - Remete

2 Szakács Sándor - Betfalva

3 Bajkó István - Ditró

 

Köszönet az összes résztvevőnek.